Detský ošetrujúci olej Levanduľa

Objem: 145ml

17,08 € / ks
Skladom

Detský ošetrujúci olej Levanduľa

Výživný ošetrujúci olej s výťažkom zo zrytmizovaného imela. S neobyčajne kvalitnou zložkou, ktorá aktivizuje, harmonizuje a vyrovnáva vnútornú nerovnováhu u ľudí a utvára tak ochranný plášt na pokožke.

Zrytmizované/Zharmonizované zložky imela

je produktová rada v starostlivosti o pokožku tela vyvinutá spoločnosťou Sonett v spolupráci s výskumným centrom Delos. V centre tejto produktovej rady je imelo. Letné a zimné imelo, t.j. listy a plody-bobule sú zrytmizované v tekutom oscilátore, takže na seba navzájom reagujú. Výsledkom je úplne nová kvalita schopná povzbudiť ľudí aby harmonizovali svoju vnútornú nerovnováhu. „Nové imelo“ - spracované ako masážny olej a telové mlieko, má harmonizujúci účinok, vyvoláva samo-aktiváciu a vytvára ochranný plášť pre pokožku.

Ďalšie informácie: www.sonett.eu/mistelform

Použitie: Pred použitím potriasť, kým nie je olej homogénny. Večer pred spaním uvoľní jemnou masážou brucha, chrbta alebo chodidiel.

Zloženie:olivový olej *, výťažok z imela z bobúľ* a listov *, zharmonizované v oscilátore, lanolín, rastlinný alkohol (etanol) *, esencia z Medovky *, éterické oleje z kvetov levandule * a muškáta omamného * * z certifikovaného ekologického poľnohospodárstva / divokej zbierky (divokého zberu)

Meno značky: Sonett
Kategória: Osobná hygiena
Hmotnosť: 0.32 kg
Späť do obchodu