Univerzálny čistiaci prostriedok

5,10 € / ks 42,50 € / ks od 5,10 € / ks
Skladom Skladom Zvoľte variant

Dávkovanie neriedené: – aplikujte pár kvapiek na  navlhčenú špongiu alebo tkaninu.

Dávkovanie do vedra s vodou: Naplňte vedro s vodou, potom pridajte 5-10ml prostriedku na 10L vody podľa stupňa znečistenia povrchu.

Dávkovanie na čistenie okien: Naplňte nádobu s vodou, potom pridajte 5ml prostriedku na 5L vody. Použite špongiu a stierku.

Veľmi efektívny a 100% rastlinný 

Jemne a účinne čistí všetky umývateľné povrchy: podlahy, dlažbu a kachličky, okná, kúpeľňový a kuchynský nábytok a sanitu. Svieža a prírodná vôňa pomaranču a organického oleja citrónovej trávy, 100% biologicky odbúrateľný. Vhodné pre septik a ekologické čističky vôd.

Zloženie podľa Nariadenia(EC)č.648/2004: 5-15% neiónové tenzidy (cukrové tenzidy) a 1-5% aniónové tenzidy (alkoholový sulfát kokosového oleja) odolný aj voči tvrdej vode, rozpúšťač mastnoty, aktívne čistiace zložky z kokosového oleja a kukuričného škrobu, 1-5% rastlinný alkohol (etanol), 1% citrát, soľ, esenciálny olej z citrónovej trávy* (obsahuje citral*), terpén pomarančového oleja(obsahuje d-limonén), pre efektívnejšie rozpúšťanie mastnoty, vonné prísady*, vírená voda *organicky pestované/BIO 

Upozornenie: Obsahuje terpén pomarančového oleja, ktorý môže spôsobiť alergickú reakciu. Držte mimo dosah detí.

Meno značky: Sonett
Kategória: Upratovanie
Späť do obchodu